Mimarlık Fakültesi

MİMARLIK FAKÜLTESİ

ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Dr. Ahmet Zeki Turan (Bölüm Başkanı) ahmet.zeki.turan@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. S. Meltem Şen (Bölüm Başkanı Yrd.) meltem.sen@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi H. Özkal Özsoy ozkal.ozsoy@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Yener Altıparmakoğulları (Bölüm Başkanı Yrd.) yener@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Dr. Ilgım Eroğlu ilgim.eroglu@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Eren Cem İlhan eren.ilhan@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Burcu Gürvardar burcugvardar@gmail.com

İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Doç. Cem DOĞAN (Bölüm Başkanı Yrd.) cem.dogan@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Damla Altuncu damla.altuncu@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Işıl Özçam isil.ozcam@msgsu.edu.tr

MİMARLIK BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Dr. N.Papatya Seçkin (Bölüm Başkanı Yrd.) papatya.seckin@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. R. Gökhan Koçyiğit gokhan.kocyigit@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Savaş Ekinci savas.ekinci@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Tigin Töre tigin.tore@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. M. Sinan Tarakçıoğlu  sinan.tarakcioglu@msgsu.edu.tr

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Dr. Besime Şen (Bölüm Başkanı) besime.sen@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Binnur Öktem Ünsal (Bölüm Başkanı Yrd.) binnur.unsal@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Tansel Erbil (Bölüm Başkanı Yrd.) tansel.erbil@msgsu.edu.tr
Prof. Dr. Murat Cemal Yalçıntan murat.yalcintan@msgsu.edu.tr
Prof. Dr. Ebru Firidin Özgür ebru.firidin@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Müge Özkan Özbek muge.ozkan.ozbek@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Seher Demet Yücel sdemet.yucel@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Teoman Tekkökoğlu teoman.tekkokoglu@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Dr. Ahmetcan Alpan ahmetcan.alpan@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Yasin Barış Göğüş yasin.baris.gogus@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Elif Hant elif.hant@msgsu.edu.tr