Güzel Sanatlar Fakültesi

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

FOTOĞRAF BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Seçkin Tercan (Bölüm Başkanı) seckin.tercan@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Gülay Doğan  gulay.dogan@msgsu.edu.tr

GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Sacit Açıkgözoğlu      sacit.acikgozoglu@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Başak Çoraklı                  basak.corakli@msgsu.edu.tr
Doç. Münevver Üçer                     munevver.ucer@msgsu.edu.tr
Doç. Didem Öz                              naime.didem.oz@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ali Rıza Özcan         ali.riza.ozcan@msgsu.edu.tr
Öğr. Gör. Timur Bilir timur.bilir@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Yasin Çakmak yasin.cakmak@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Hüsna Kılıç husna.kilic@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Reyhan Polat reyhan.polat@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Mehmet İşcan mehmet.iscan@msgsu.edu.tr

GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Dr. Öğr. Üyesi Başak Ürkmez (Bölüm Başkan Yrd.) basak.urkmez@msgsu.edu.tr
Doç. Çetin Türker cetin.tuker@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Tuğçe İşçi tugce.isci@msgsu.edu.tr

HEYKEL BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Dr. Öğr. Üyesi Yıldız Güner yildiz.guner@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Burcu Erden burcu.erden@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Ahmet Aydın Atmaca ahmet.atmaca@msgsu.edu.tr

RESİM BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Gülçin ÖZDEMİR gulcin.ozdemir@msgsu.edu.tr
Doç. Özlem ÜNER ozlem.uner@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Sedat BALKIR sedat.balkir@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Yiğit ALTIPARMAKOĞULLARI yigit.altiparmakogullari@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Begüm MÜTEVELLİOĞLU begum.mutevellioglu@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞENGÜR yusuf.sengur@msgsu.edu.tr

RESTORASYON VE KONSERVASYON BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Ömer Yiğit Aral  (Bölüm Başkanı)   yigit.aral@msgsu.edu.tr
Doç. Cemile Kaptan Bazyar (Bölüm Bşk.Yrd.) cemile.kaptan@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Özer Aktimur (Bölüm Bşk.Yrd.) ozer.aktimur@msgsu.edu.tr
Öğr. Gör. Emre Kayser   emre.kayser@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Dr. Gülnur Kurap gulnur.kurap@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Fatih Dülger fatih.dulger@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Selen Sertab Kaya selen.sertab.kaya@msgsu.edu.tr

SAHNE DEKORLARI VE KOSTÜMÜ BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. F. Refika Tarcan (Bölüm Başkanı) refika.tarcan@msgsu.edu.tr
Doç. Fatma Öztürk Dönmez  fatma.donmez@msgsu.edu.tr
Doç. F. Nihan Şen (Bölüm Bşk.Yrd.) fatma.nihan.sen@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Çağla Tulukcu Arkman (Bölüm Bşk.Yrd.)               cagla.arkman@msgsu.edu.tr

SİNEMA-TV BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Alev İdrisoğlu alev.idrisoglu@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi. Esra Eren esra.eren@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi. Mert Atalar mustafa.mert.atalar@msgsu.edu.tr

SERAMİK CAM TASARIMI BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Doç. Hasan Başkırkan (Bölüm Bşk.Yrd.)               hasan.baskirkan@msgsu.edu.tr
Doç. Ayşe Kurşuncu Aydoğu                                              ayse.kursuncu@msgsu.edu.tr

TEKSTİL VE MODA TASARIMI BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Kemal Can (Bölüm Başkanı) kemal.can@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Nuray Er Bıyıklı nuray.biyikli@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Gözde Bursalıgil gozde.bursaligil@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Tuna Karayaka tuna.karayaka@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Pınar Yılmaz pinar.yilmaz@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Leyla Aksoy Gülen leyla.aksoy@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. A. Damla Yücebaş damla.yucebas@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Sejda İnal sejda.inal@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Melis Kabail melis.kabail@msgsu.edu.tr

TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Rıza Kuruüzümcü  riza.kuruuzumcu@msgsu.edu.tr
Doç. Ceyda Güler (Bölüm Bşk.Yrd.)               ceyda.guler@msgsu.edu.tr