Fen Edebiyat Fakültesi

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

ARKEOLOJİ BÖLÜMÜ 

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Dr. Christine Özgan (Bölüm Başkanı) christine.ozgan@msgsu.edu.tr
Prof. Dr. Zeynep Koçel Erdem zeynep.erdem@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Bülent Öztürk bulent.ozturk.@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Özel Teraman Hepdinçler ozel.teraman@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Murat Özgen murat.ozgen@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Ali Öztürk ali.ozturk@msgsu.edu.tr

BATI DİLLERİ VE EDEBİYATLARI BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Dr. Öğr. Üyesi F. Zeynep Bilge (Bölüm Başkanı)    zeynep.bilge@msgsu.edu.tr
Ar. Gör. Meri Tek Demir  meri.tek@msgsu.edu.tr

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Doç. Dr. Ebru Oğuz (Bölüm Başkanı) ebru.oguz@msgsu.edu.tr 
Doç. Dr. Esma Genç esma.colak@msgsu.edu.tr 

FELSEFE BÖLÜMÜ 

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Dr. H. Bülent Gözkân (Bölüm Başkanı) bulent.gozkan@msgsu.edu.tr
Prof. Dr. Kaan Ökten kaan.okten@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Özge Ejder  (Bölüm Başkanı Yrd.) ozge.ejder@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Kurtul Gülenç (Bölüm Başkanı Yrd. kurtul.gulenc@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. M. Cem Kamözüt cem.kamozut@msgsu.edu.tr
Dr. Arş. Gör. Alper Yavuz alper.yavuz@msgsu.edu.tr

FİZİK BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Dr. V. Nefer Şenoğuz (Bölüm Başkanı) nefer.senoguz@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ferhat Özok (Bölüm Başkanı Yrd.) ferhat.ozok@msgsu.edu.tr
Ar. Gör. Taygun Bulmuş  taygun.bulmus@msgsu.edu.tr
Ar. Gör. Mehmet Helva  mehmet.helva@msgsu.edu.tr

İSTATİSTİK BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Doç. Dr. Barış Aşıkgil baris.asikgil@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Eylem Deniz Howe eylem.deniz@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Ayça Çakmak Pehlivanlı ayca.pehlivanli@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Elmas bahadir.elmas@msgsu.edu.tr

MATEMATİK BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Dr. Öğr. Üyesi G. İlona Telsiz Kayaoğlu (Bölüm Başkanı Yrd.) gulay.telsiz@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Rukiye Kara rukiye.kara@msgsu.edu.tr

SANAT TARİHİ BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Dr. Gülgün Köroğlu (Bölüm Başkanı) gulgun.koroglu@msgsu.edu.tr
Prof. Dr. Nurcan Yazıcı Metin nurcan.metin@msgsu.edu.tr
Prof. Dr. Burcu Pelvanoğlu burcu.pelvanoglu@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Selçuk Seçkin (Bşk. Yrd.) selcuk.seckin@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi J.Özlem Oktay Çerezci jale.ozlem.oktay@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Teni Kiremitçiyan teni.kiremitciyan@msgsu.edu.tr
Arş. Gör.  Figen Karademir figen.karademir@msgsu.edu.tr

SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Dr. Öğr. Üyesi Aylın Dikmen Özarslan (Bölüm Bşk. Yrd.) aylin.dikmen@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Barış Başaran  baris.basaran@msgsu.edu.tr
Araş. Gör. Buğra Kurban  saim.bugra.kurban@msgsu.edu.tr

TARİH BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Prof. Dr. Fatma Ürekli (Bölüm Başkanı) fatma.urekli@msgsu.edu.tr
Prof. Dr. Osman Yorulmaz (Bölüm Başkanı Yrd.) osman.yorulmaz@msgsu.edu.tr
Doç. Dr. Zeynep Aycibin Seyitkıran (Bölüm Başkanı Yrd.) zeynep.seyitkiran@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Eray Biber tugba.eray.biber@msgsu.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Erman Şan erman.san@msgsu.edu.tr

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Dr. Öğr. Üyesi Özge Şahin (Bölüm Başkan Yrd.) ozge.sahin@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Zeynep Zengin zeynep.zengin@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Zeynep Yeşim Kösüre zeynep.yesim.kosure@msgsu.edu.tr
Arş. Gör. Halil İbrahim Işık halil.isik@msgsu.edu.tr

FEF KODLU DERSLER

DİJİTAL ORTAMDA DERS YÜRÜTME KOMİSYONU E-POSTA ADRESİ
Öğr. Gör. Cihan Ağca cihan.agca@msgsu.edu.tr