Dans Kulübü

2002 yılından beri faaliyette olan kulübümüz, Fındıklı ve Bomonti yerleşkelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kulübümüz bünyesinde Arjantin Tango, Sosyal Latin ve Swing (Lindy Hop) eğitimleri verilmektedir. Yeni başlayanlar ve daha önce eğitim almış olanlara yönelik derslerimiz mevcuttur. Bu dersler bağlamında çeşitli etkinlikler (dans geceleri, festivaller vs. ) düzenlemekteyiz. Her yıl Mayıs – Haziran aylarında, çeşitli üniversitelerde gerçekleşen festivallerde sahne almak üzere ‘Gösteri Grupları’ yetiştirilmektedir.

Msü Dans Kulübü olarak amacımız faklı insanları dans ile bir araya getirip güzel vakit geçirmelerini sağlamaktır. Bununla birlikte dans etmenin genel sağlığımızın yanı sıra hem duygusal hem zihinsel hem de fiziksel sağlığımız için ne kadar önemli olduğunun farkına varılmasını sağlamaktır. Dans ederek kilo verebilir, enerjinizi arttırabilir, daha esnek bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Kendine iyilik yapmak isteyen;dans eden, etmeyen ve özellikle ‘ben dans edemem’ diyen herkesi bizimle tanışmaya bekliyoruz…

 

Facebook : Msü Dans