RIHTIM DERNEĞİ

Sorularınız için: covid19@msgsu.edu.tr

Mezunlarımızın kurduğu
RIHTIM DERNEĞİ,
kesintiSİZ eğitim için SİZ'i
öğrencilerimize destek olmaya
çağırıyor!

BAYKUŞLARIN BİLGİSAYARA İHTİYACI VAR!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde öğrenim gören genç baykuşların uzaktan eğitimi dijital ortamda sürdürebilmeleri için acilen SİZe ihtiyacı var!

Şu an yuvalarında olan öğrencilerimizin uzaktan eğitime dijital ortamda kesintisiz devam edebilmeleri için bilgisayarları eksik...

Bir zamanlar oturduğumuz sıralarda COVİD-19 pandemisi nedeniyle oturamayan MSGSÜ’lü genç baykuşlar acil desteğimizi bekliyor.

Evimizde, ofislerimizde çalışır durumda olan ve kullanmadığımız ya da satın alacağımız dizüstü bilgisayarımızı MSGSÜ Fındıklı Yerleşkesi Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi, Meclisi Mebusan Caddesi No:24, 34427 Beyoğlu/İstanbul adresine göndermeye başlıyoruz.

Okul yönetimimiz toplanacak tüm dizüstü bilgisayarları ihtiyacı olan öğrencilerimize ulaştırılacaktır.

Bu zorlu süreçte öğrencilerimizin öğrenimlerini sağlıklı sürdürebilmesi için desteklerini esirgemeyen siz mezunlarımıza ve duyarlı halkımıza şimdiden teşekkür ederiz.

KesintiSİZ eğitim “SİZ”inle mümkün!

Bilgi için: MSGSÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Burcu Gül Erturan ile 0212 240 75 90 telefonla ya da baykuslaradestek@msgsu.edu.tr adresine e-posta ile iletişime geçebilirsiniz.