Personel ve Görevleri

YUSUF KARADEMİR (BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANI - VEKALETEN):   Ağ ayarları, uçları internete açmak, ağ cihazlarını konfigüre etmek,Özel Yetenek Sınavı işlemleri, LED Ekran erişim ayarları, genel koordine işlemleri.

TAYFUN ÖKSÜZ(ŞEF):  WEB Sunucu bakımı, erişimi, sayfaların güncellenmesi işlemleri.

ABDÜLKADİR ASLAN(BİLGİSAYAR İŞLETMENİ):  Kablosuz ağ cihazlarının konfigüre edilmesi,Firewalla bağlantı, erişim izinlerinin tanımlanması, genel ayarların yapılması. E-posta hesaplarının açılması, yönetilmesi, sistem Loglarının alınması, saklanması.

MİNE PEHLİVAN(MEMUR):   Gelen giden evrak, gelen yazılara cevap yazmak, dosyalama işlemleri,Bilgi İşlemde bulunan lisansların kaydı, listesi ve takip işlemleri, Php uygulamalarının (Evrak Programı, Yapılan İşler vd.) bakımı.

FERHAT AYTUĞ KÜÇÜKOSMANOĞLU(TEKNİKER):   Ağ ayarları, uçları internete açmak, ağ cihazlarını konfigüre etmek, kullanılan sunucuların yedeklenmesi ile ilgili işler, antivirüs yazılımı ile ilgili tüm işlemler, PC ve ağ arızalarına müdahale işlemleri, sistem odalarının kontrolü ve gerekli ayarların yapılması.

MUSTAFA AY (TEKNİKER): Ağ ayarları, uçları internete açmak, ağ cihazlarını konfigüre etmek, kullanılan sunucuların yedeklenmesi ile ilgili işler, PC ve ağ arızalarına müdahale işlemleri, sistem odalarının kontrolü ve gerekli ayarların yapılması.

UĞUR BOŞNAK(TEKNİSYEN): EBYS bakımı ve kontrolü Ağ ayarları, uçları internete açmak, ağ cihazlarını konfigüre etmek, kullanılan sunucuların yedeklenmesi ile ilgili işler,  PC ve ağ arızalarına müdahale işlemleri, sistem odalarının kontrolü ve gerekli ayarların yapılması.

EMRAH DEDEOĞLU: Yazılım ve Programlama, WEB Sunucu bakımı, erişimi, sayfaların güncellenmesi işlemleri.